
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok46 M Ft
21 863 Ft /m2
2104 m2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 2104 m2-es telket. Víz, villany és gáz található a telken belül, csatorna pedig az utcában. A telek Alvégen helyezkedik el. A ház az állapota miatt földig vissza lett bontva pár évvel ezelőtt. A telken találhatóak gyümölcsfák és fák is.
Keressen bizalommal, ha a telek felkeltette az érdeklődését!
Teljeskörű és díjmentes hitelügyintézéssel, pénzügyi tanácsadással,lakásbiztosítással és energetikai tanúsítvány készítésével kapcsolatban is az Önök rendelkezésére állunk!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Baja Kossuth Lajos utca 11 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Majorosné Varga Judit
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]